Hodinky ako darček

Výmena darčekov a obdarúvanie samotné je veľmi populárne. Ľudia majú tendenciu navzájom si darovať a vymieňať darčeky pri rôznych príležitostiach po celý rok. Mali by ste mať na pamäti, že už len myšlienka a ochota niekoho obdarovať znamená veľa, no aj samotný dar by mal urobiť dobrý dojem, preto by mal byť výnimočný.

Darčeková karta môže byť príliš neosobná, pri oblečení sa nemusíte trafiť do veľkosti a štýlu obdarovanej osoby a drobnosti ako kvety alebo čokoláda určite potešia, no nie je to niečo špeciálne a zapamätateľné. Niektoré darčeky sú špeciálne a nesú so sebou určitý symbolický význam a práve na tie by ste sa mali zamerať.

Hodinky sú jedným z takýchto darčekov a za každými z nich je skrytý príbeh. Darovať hodinky je krásne gesto, pretože niekomu darujete spomienku na vás, alebo symbol začiatku či konca kapitoly.

Náramkové hodinky sú darček, ktorý ma nie len status šperku ale zároveň plní aj praktickú a dôležitú úlohu v našom živote a to meranie toho najcennejšieho čo človek má – čas.

Hodinky ako darček sú vhodné pre všetky vekové kategórie, vo všetkých druhov vzťahov a na rôzne príležitosti. V dnešnej dobe smartfónov a inteligentných náramkov dokážu hodinky potešiť oko našich blízkych a pohladiť dušu našich milovaných.

Náramkové hodinky dokážu nami milovanú osobu sprevádzať životom niekoľko rokov alebo desaťročí. Ak si ich obdarovaná osoba skutočne zamiluje, môže ísť o lásku na celý život. Jednoducho na osobu, ktorá darovala hodinku, ktorú momentálne nosíme na ruke sa nezabúda!

hodinky na promócie

Výber hodiniek

Ak už ste sa rozhodli obdarovať blízku osobu hodinkami, výber tých vhodných z množstva značiek a tisícok modelov môže byť náročný. Pred výberom by ste však mali vedieť pár kľúčových bodov, ako je cena, príležitosť ku ktorej budú hodinky darované a charakter či osobný štýl obdarovaného. Spýtajte sa tiež seba, čo by mali hodinky vyžarovať. Sú vyjadrením priateľstva, lásky, úcty či poďakovania?

hodinky ako darček

Existuje mnoho tradičných a obvyklých príležitostí k obdarovaniu hodinkami a to napríklad:

Hodinky na narodeniny

Tak univerzálny darček ako sú hodinky k narodeninám už snáď ani nenájdete. Na túto udalosť nie je nič lepšie a špeciálnejšie ako kúpa hodiniek. Môžete nimi obdarovať všetky sociálne vrstvy, vekové kategórie a je jedno či ide o ženy, mužov alebo deti. Neslúžia len na meranie času, ale sú aj perfektný doplnok a šperk.

Hodinky ako darček nie sú spotrebná elektronika, ktorú vymeníte po 2 rokoch. Kupujú sa na podstatne dlhšie časové obdobie a pri výbere by ste mali zvážiť kvalitnejšie značkové hodinky. V súčasnosti je trend a nárast žiadosti ľudí hľadajúcich hodinky z roka narodenia niekoho, koho chcú obdarovať.

Hodinky ako darček na Vianoce

Vianoce sú aj čas štedrosti, aká počas roka nebýva bežná. Sú jedinečnou príležitosťou, ako svojim najbližším ukázať, čo pre nás znamenajú. Kedy ak nie na Vianoce obdarovať blízkych niečím, čo im bude po celý čas pripomínať, že na nich myslíte a záleží vám na nich.

Luxusné značkové hodinky, ktoré vykuknú z pekne zabaleného balíčka previazaného mašľou, potešia rozhodne každého. Keď neviete vybrať vhodný model stavte na jednoduchosť a eleganciu automatických hodiniek.

Prečo nakupovať na hodinky.sk
Zaručený oficiálny predaj hodiniek. Zvyčajne hodinky doručené už na nasledujúci deň od objednania. Doručenie je ZADARMO! Nakupujte značkové hodinky za výhodné ceny. Nechajte si upraviť remienok hodiniek na mieru a užite si aj pozáručný servis.

Hodinky pod stromček

Hodinky pre milenku/milenca

Výber hodiniek môže byť v takomto prípade komplikovanou záležitosťou. Mal by vysielať určité signály a zároveň by toho mal dosť skrývať. Dar v podobe oblečenia, večery či kina, na to všetko sa raz zabudne, avšak kvalitné dámske či pánske hodinky tu budú navždy. Hodinky často prežijú aj milenecký vzťah, no pekné spomienky ostanú navždy.

hodinky pre milenku

Hodinky na Valentína

Sviatok určený všetkým zamilovaným, je ideálna príležitosť na vyjadrenie svojej lásky. Tradičné Valentínke dary ako kvety, cukrovinky či drobné šperky sú síce milé, no prečo nevystúpiť z davu a spraviť Valentín nezabudnuteľným. Hodinky ako darček sú výbornou voľbou a základ úspechu je odhadnutie vkusu. Vďaka darovaným náramkovým hodinkám bude tento deň už navždy o niečo viac špeciálny a vašej polovičke to pripomenie každý pohľad na hodinky.

Hodinky na Valentína

Hodinky na promócie, maturitu, štátnice

V živote mladého človeka nie je nič viac slávnostnejšie, ako keď dosiahne deň ukončenia svojho štúdia. Hodiny učenia, nekonečné množstvo neskorých nocí a skorých vstávaní končia a prinášajú svoje ovocie. Časť kapitoly ich života skončila, začína nová a preto to chce originálny darček. Hodinky sú ideálne, pretože im vždy pripomenú tento fantastický úspech.

Či už sa chystáte obdarovať budúceho doktora alebo ekonómku, určite by ste mali zvážiť kvalitné a drahšie hodinky. Budovanie kariéry s lacnými hodinkami nie je veľmi ideálne.

Ženy vnímajú hodinky viac ako šperk, preto sa pri výbere radšej zamerajte na značkové hodinky niektorej módnej značky. Muži si všeobecne dávajú záležať skôr na hodinárskej značke a aby hodinky pochádzali zo švajčiarska.

hodinky ako darček na promócie

Hodinky na prvé sväté prijímanie

Darček vo forme hodiniek je oveľa praktickejší ako iný šperk. Kedy je ten správny čas začať nosiť náramkové hodinky a budovať si k ním vzťah ak nie už v tak mladom veku. Prvá hodinka by mala byť praktická, spĺňať účel a nemala by byť veľmi drahá. Prvú hodinku berie mladý človek len ako merač času, až neskôr ako dospieva a spoločensky sa vyvíja, začína hodinku vnímať aj ako šperk.

Hodinky ako darček k výročiu

Každého sa v srdci najviac dotkne osobný darček, ktorý vypovedá o tom, že ste nad jeho výberom premýšľali. Obdarovanému túžime urobiť radosť a pri výročí to platí dvojnásobne. Darčekom vyjadrujeme vďačnosť za trpezlivosť, čas, lásku a vyjadrujeme nádej, že spolu strávite ďalšie roky. Darovaním hodiniek takto svojej polovičke dávate najavo, že ste spolu každú sekundu dňa. Tabu by tu mali byť tzv. fejky, ktoré sú lacné a nekvalitné.

Hodinky ako darček je niečo špeciálne, bez ohľadu na cenové rozpätie. Sami si spomeňte na tie najlepšie materiálne darčeky, aké ste kedy dostali. Je veľká šanca, že nimi boli práve aj hodinky. Takmer každý iný dar sa po čase vyradí, hodinky však s vami ostanú roky, niekedy aj celý život dokonca aj pre ďalšie generácie.

Kúpiť hodinky