Hodinky pre manžela

Narodeniny vášho manžela sa nezadržateľne blížia a pred vami opäť stojí tá najzodpovednejšia úloha. Vtipnú zásteru v podobe vyšportovaného tela sexy chlapa ste mu už raz darovali. Klasiku v podobe balíčka z papúč, pyžama a ponožiek si pravdepodobne stihol nájsť pod vianočným stromčekom. Drobnosti ktorými ste ho doteraz obdarovali boli bezpochyby milé, pozorné a praktické.

Avšak či už váš muž oslavuje okrúhliny alebo z jeho veku vytŕča vyššia číslica, istotne ste zatúžili darovať mu čosi špeciálne. Niečo kvalitné, na úrovni a hlavne také dôležité čo mu bude nestále pripomínať spoločne strávený, drahocenný čas. Vedeli ste, že práve hodinky ako darček sú neustále IN? Práve vďaka ich príťažlivým vlastnostiam sa ich široký sortiment teší čoraz väčšiemu počtu obdivovateľov.

Pánske HODINKY

Zahodiť zámienky a zhodnotiť hodinky

Mnoho žien sužuje obava, že nedokážu vybrať hodinky pre chlapa ktorým by sa úprimne potešil. Našťastie dnes už existuje mnoho užitočných článkov, ktoré vám v tomto smere dokonale poradia. Overenou fintou ostáva trik v podobe zhodnotenia vlastného vkusu a rozpočtu.

Vo všeobecnosti platí, že kovové hodinky dokonale zladíte ku každému outfitu. Ale hodinky pre muža s koženým ramienkom pôsobia elegantnejšie a prirodzenejšie. Ak váš manžel preferuje menej formálnejšie akcie a udalosti, vhodným riešením je zamerať svoju pozornosť na puzdro a ciferník. Puzdro v striebornej alebo tmavšej farbe je typické pre sféru biznisu, kým hodinky na ,,bežné“ nosenie sa vyznačujú väčším kontrastom.

Odporúčame tieto značky hodiniek:

  • Ingersoll
  • Calvin Klein
  • Certina
  • Gant
  • Citizen
  • Tissot
  • Seiko

Hodinky ako darček sú zodpovednou voľbou z pohľadu financií, trvácnosti aj času. Investovať do hodiniek pre manžela znamená, vyjadriť mu úctu v podobe šperku, ktorý svojou eleganciou a praktickosťou zvýrazni jeho osobnosť a mužnosť.

Ak mu darujete kvalitné hodinky už tieto narodeniny, istotne sa im poteší aj o niekoľko rokov neskôr. Vďaka odolnostištýlovosti sa stanú pravidlom, bez ktorého sa nezaobíde ani na krok. Pýtate sa ktoré hodinky patria k tým ,,lepším“?

švajčiarske hodinky ROLEX

Rolex – fičí lebo sa neničí

Väčšina oceľových hodiniek je vyrábaná z nerezovej ocele typu 316. Švajčiarske hodinky Rolex už od roku 2003 používa oceľ 904 L ktorá je ťažšia, vzhľadnejšia a odolnejšia voči korózii. Kvalitný materiál si pri ich spracovaní vyžiadal špeciálne zručnosti a nástroje. Vedeli ste, že Rolexluxusné hodinky práve kvôli tomu že sa v laboratóriách pravidelne podrobujú testu záťaže a opotrebenia?

Švajčiarske HODINKY

 

Keďže hlavné výrobné postupy prevádzajú ľudia a nie stroje, ich trvácnosť prerastá aj o niekoľko rokov naviac. V tlakových nádržiach s vodou sa na vodeodolnosť testujú aj potápačské hodinky. Ale čo by to bol za kvalitný doplnok, ktorý by nemal prísne kritéria aj na diamanty a iné drahé kovy? Röntgenové lúče na testoch pravosti ukázali, že falošné boli len 2 diamanty z 20 miliónov.

hodinky INGERSOLL cimarron
recenzia hodiniek INGERSOLL cimarron

Hodinky Ingersoll – luxusné hodinky za skvelú cenu

Prečo sú hodinky Ingersoll tak úžasné? Vyzerajú skutočne draho, nádherne a elegantne zároveň. Ide o známu americkú značku, ktorú na svojich rukách nosili aj známi herci, celebrity, cestovatelia, politici či dokonca americký prezidenti.

Okrem vysokej kvality, nádherného vzhľadu poteší ešte jedna dôležitá informácia. Cena hodiniek Ingersoll! Nádherné pánske hodinky pre manžela dokážete na našom trhu zabezpečiť za pár stoviek eur. Jedne z najkrajších modelov získate za cenu 280 až 370 eur. A nakoniec ide o vášho manžela. Vďaka hodinkám Ingersoll máte možnosť dokázať mu, ako vám na ňom záleží.

Hodinky INGERSOLL

 

Teraz vám k impozantnému darčeku stačí už len jediná drobnosť. A to informovať sa o hodinkách pre muža o tej najlepšej cenovej ponuke.