Pánske hodinky CASIO – overená klasika

pánske hodinky CASIO

Zaujímate sa o pánske hodinky CASIO? Je to snáď ta najpredávanejšia značka hodiniek na našom trhu a zároveň dlhodobo najvyhľadávanejšia značka pánskych hodiniek na GOOGLE.

O čom svedčí táto štatistika? Pánske hodinky CASIO môžme považovať skutočne za overenú klasiku. Známa japonská značka, ktorá disonuje kvalitnou technológiou, dobrou výdržou, zaujímavými modelmi a veľmi priaznivou cenou. Čo viac si môžme priať.

digitálne pánske hodinky CASIO
digitálne hodinky CASIO

Pánske hodinky CASIO na každú príležitosť – skutočne!

Pánske hodiny CASIO síce nie sú určené pre náročných fanúšikov náramkových hodiniek, no uspokoja podstatnú väčšinu mužov.

Od solídnych analógových hodiniek s koženým náramkom, ktoré si môžte vziať k obleku či na pracovný pohovor až po odolné a robusné digitálne hodinky CASIO G-SHOCK. Tak veľký a široký je modelový záber tejto japonskej značky.

Ešte zaujímavejšie je cenový rozptyl tejto značky. Pri tom najlacnejšom modeli hodiniek CASIO sa pohybujú v hodnote ani nie 18 eur!

Tie najdrahšie modeli hodiniek CASIO sa predávajú za cenu takmer 800 eur. V tejto cene nájdete práve hodinky CASIO G-SHOCK.

Kvalitné hodinky CASIO nabité modernými technológiami

O tom, že táto značka investuje do vývoja a vybavuje mnohé modeli hodiniek zaujímavými technológiami nemôže byť snáď ani reč. Ako cenovka rastie, tak môžme sledovať funkcie a technológie, ktoré prekvapia nie jedného záujemcu o túto značku.

Poďme sa spoločne pozrieť, čo všetko môžte od hodiniek tejto značky čakať:

  • Solárne napájanie – Tough solar
  • bluetooth prepojenie
  • NEO displej
  • indikátor stavu batérie
  • funkcia “hľadaj telefón”
  • GPS synchronizácia času
  • technológia Smart Access
  • automatická korekcia ručičiek

Samozrejme, pri mnohých týchto technológiách sa stretneme pri drahších modeloch hodiniek. Hlavne pri modeloch G-SHOCK či edícii CASIO EDIFICE.

Či už sa rozhodnete pre lacnejší model, digitálne hodinky alebo analógovú klasiku alebo odolné hodinky G-SHOCK, tak sa môžte spoľahnúť, že táto značka Vás nesklame.

Veľký výber pánskych hodiniek CASIO nájdete v eshope: