Ako vyzerajú švajčiarske hodinky ROLEX

hodinky ROLEX

Švajčiarske hodinky ROLEX patria medzi jedne z najznámejších luxusných hodiniek na svete. Značka ROLEX je často krát cieľom napodobenín pre svoju vysokú popularitu a obľúbenosť. Technické prevedenie hodiniek, luxusné materiály a precíznosť prevedenia už ale tak jednoduché napodobniť nie je.

Dnes je značka Rolex najväším výrobcom chronometrov. Denne sa vyrobí 2 000 kusov hodiniek. Značka je známa svojou precíznosťou, kvalitou a výnimočnosťou, rovnako ako aj majitelia hodiniek Rolex

Dnes sa pozrieme na to, ako vyzerajú švajčiarske hodinky ROLEX

Snáď nikoho nemôže šokovať fakt, že hodinky ROLEX sú vyrábané len z tých najkvalitnejších a najušľachtilejších materiálov, z akých sa hodinky v dnešnej dobe vyrábajú. Značka si taktiež dáva nesmierne záležať na dokonalom spracovaní každého kusu hodiniek a tiež na každom detaile, ktorý na hodinkách tejto švajčiarskej značky objavíte.

švajčiarske hodinky ROLEX
ROLEX

Vysoko odolné a krásne zároveň

Hodinky majú robusné púzdro, sú nesmierne presné, odolné a spoľahlivé takmer v každom prostredí. Či ste pilot lietadla, potápač alebo leziete po horách. Výroba ako aj precízna kontrola a testovanie hodiniek zaručia to, že Vás hodinky nesklamú za žiadnych okolností. Aj preto je značka ROLEX známa po celom svete.

Vysokú mieru odolnosti hodiniek zabezpečuje aj oceľ označovaná “904L”, ktorá je prevažne určená pre chemický priemysel. Pridanou hodnotou tejto ocele je vysoká odolnosť voči korózii a zároveň je veľmi ľahká.

rolex
hodinky ROLEX

Kvalitná oceľ a tvrdená keramika

Vďaka kvalitnej oceli, z ktorej sa hodinky ROLEX  vyrábajú je možné zachovať vysoký lesk aj po veľmi dlhej dobe. Taktiež luneta hodiniek je vyrobená z vysoko kvalitnej tvrdenej keramiky. Tá ma za cieľ nie len vysokú odolnosť voči poškrabaniu či korózii ale jej vlastnosti zabezpečujú, že farba ostane nepozmenena ani pri vysokom ultrafialovom žiarení.

hodinky ROLEX
švajčiarske hodinky ROLEX

Často krát ma zákazník na výber z dvoch možností. Buď si vyberie vysokú odolnosť alebo krásny dizajn. Pri hodinkách značky ROLEX takýto kompromis robiť nemusíte. Značka dokázala skĺbiť vysokú presnosť, odolnosť a nádherný dizajn v nezameniteľné hodinky, ktoré obdivujú ľudia po celom svete.

Pozrite si video: The Spirit of the Rolex Daytona